H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 63, Keskeytti: 2, Hylätty: 0) 1. 300 Detkov Sergei Hiisirasti 45:43 2. 33:09 2. 288 Hyvönen Pekka Angelniemen Ankkuri 48:47 5. 35:33 3. 318 Sidorov Alexey Angelniemen Ankkuri 48:49 10. 36:28 4. 282 Kari Tuomas Angelniemen Ankkuri 48:58 12. 36:42 5. 290 Hämäläinen Sami MS Parma 50:19 22. 37:51 6. 303 Lassila Ari-Pekka Koovee 50:29 16. 36:59 7. 287 Heikkilä Tero Paimion Rasti 50:39 11. 36:33 8. 299 Salmenoja Samuli MS Parma 51:14 21. 37:47 9. 307 Aaltonen Vesa IF Brahe 51:46 25. 38:34 10. 289 Loukkalahti Marko Hiidenkiertäjät 51:47 15. 36:57 11. 322 Bertuks Edgars Turun Metsänkävijät 51:53 13. 36:46 12. 283 Laaksonen Markku Rasti 88 54:07 24. 38:28 13. 324 Annila Petri Koovee 54:23 30. 39:46 14. 313 Elo Markku Angelniemen Ankkuri 55:41 32. 40:03 15. 292 Paukkunen Petri MS Parma 55:59 37. 41:30 16. 294 Tölli Marko Suunta Jyväskylä 56:01 38. 41:31 17. 314 Väisänen Patrik Kouvolan Suunnistajat 56:30 39. 42:10 18. 317 Seppänen Jukka-Pekka Hiisirasti 57:58 46. 44:38 19. 281 Laine Miika Kouvolan Suunnistajat 58:42 43. 43:05 20. 305 Nikitin Ivan 59:36 47. 45:17 21. 312 Ylis-Junttila Vesa Hämeenlinnan Suunnistajat 1:07:13 55. 50:32 22. 325 Lassila Juha Vetelin Urheilijat 1:08:43 58. 52:44 23. 298 Sychev Maxim Hiisirasti 1:11:09 57. 52:02 24. 301 Mänty Eero Hirvensalon Heitto 1:15:13 59. 57:28 25. 286 Sinnelä Harri Suomusjärven Sisu 1:16:36 60. 59:43 378 Ritasalo Timo MS Parma ------ 19. 37:37 377 Portin Fredric Paimion Rasti ------ 4. 34:59 376 Istolahti Jaakko Ylistaron Kilpa-Veljet ------ 41. 42:44 375 Mattila Tomi Angelniemen Ankkuri ------ 27. 39:13 374 Virtanen Janne Paimion Rasti ------ 9. 36:16 373 Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti ------ 28. 39:14 370 Toivio Heikki Angelniemen Ankkuri ------ 49. 45:52 369 Salo Olli Angelniemen Ankkuri ------ 50. 46:00 368 Lehto Jonne Vehkalahden Veikot ------ 1. 32:01 365 Pietilä Eero Tampereen Pyrintö ------ 23. 38:12 364 Nummi Ilari Angelniemen Ankkuri ------ 45. 44:37 363 Töyrylä Mikko Kymin Suunnistajat ------ 51. 46:01 362 Henriksson Tobias Pargas IF ------ 35. 40:32 358 Mäkinen Vesa Angelniemen Ankkuri ------ 3. 34:25 356 Oksa Jukka Paimion Rasti ------ 36. 40:50 353 Istolahti Tuomo Ylistaron Kilpa-Veljet ------ 34. 40:25 352 Valkama Sami Paimion Rasti ------ 17. 37:08 350 Kenner Germo Paimion Rasti ------ 61. 1:04:44 349 Simosas Otto OK Orient ------ 8. 36:10 347 Tiainen Topias Koovee ------ 14. 36:50 346 Kainu Markus Vetelin Urheilijat ------ 44. 44:11 345 Lindeqvist Markus Paimion Rasti ------ 6. 35:37 344 Hartvik Toni Paimion Rasti ------ 18. 37:22 342 Kalve Henri Paimion Rasti ------ 42. 42:56 341 Nakonechnyy Dmitry Angelniemen Ankkuri ------ 20. 37:40 339 Nieminen Janne Paimion Rasti ------ 31. 39:48 336 Sirén Mikko Angelniemen Ankkuri ------ 7. 35:43 335 Reponen Tommi Paimion Rasti ------ 26. 39:06 334 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37 ------ 54. 47:48 333 Mattila Aleksi Lynx ------ 40. 42:32 332 Korpinen Taneli Rasti-Lukko ------ 48. 45:46 330 Ranki Arto Angelniemen Ankkuri ------ 56. 52:00 327 Nazarov Roman OK Hellas ------ 33. 40:18 323 Mieskoski Kimmo Rasti-Lukko ------ 29. 39:19 319 Koskinen Roope Hiisirasti ------ 52. 46:06 310 Laaksonen Petri Sweden ------ 53. 47:11 331 Kuosku Ali Sweden ------ Kesk. 371 Ääri Mikko Maarian Mahti ------ Kesk.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 438 Rudnyi Vladimir Russia ------ Hyl.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 9, Keskeytti: 1, Hylätty: 0) 1. 448 Wigelius Miikka Maarian Mahti 1:03:56 2. 47:43 2. 446 Öhman Andreas Malax IF 1:10:08 4. 54:10 3. 447 Raute Kaj Suomusjärven Sisu 1:10:15 5. 55:11 4. 445 Konttila Janne Koovee 1:18:32 6. 1:02:27 5. 449 Myllymäki Jyri Vetelin Urheilijat 1:45:38 8. 1:29:20 455 Määttä Mikko MS Parma ------ 3. 47:44 453 Niemelä Mikko Vetelin Urheilijat ------ 7. 1:06:30 451 Rintala Rami Hiisirasti ------ 1. 43:49 454 Hongisto Pasi Loimaan Jankko ------ Kesk.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 13, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 460 Hanhela Veli-Matti MS Parma 1:00:59 4. 47:41 2. 466 Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät 1:01:55 3. 47:26 3. 458 Lehtonen Tero Suomusjärven Sisu 1:04:01 5. 49:16 4. 467 Kaira Miikka Kymin Suunnistajat 1:08:41 6. 53:22 5. 471 Saastamoinen Pasi Angelniemen Ankkuri 1:10:15 8. 54:49 6. 456 Leskinen Jussi MS Parma 1:12:03 9. 57:01 7. 472 Orell Marko Turun Metsänkävijät 1:18:48 10. 1:05:06 8. 469 Maasilta Tommi Rastivarsat 1:21:31 11. 1:05:08 9. 464 Hänninen Marko RastiPiikkiö 1:25:27 12. 1:08:57 10. 468 Laaksonen Petri Angelniemen Ankkuri 1:29:36 13. 1:10:03 477 Åkerman Anders Sweden ------ 1. 35:23 475 Reinivuo Tuomo Paimion Rasti ------ 7. 53:28 474 Nymalm Sören Pargas IF ------ 2. 36:28
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 482 Strömberg Juha-Pekka Espoon Akilles 57:43 1. 44:28 2. 485 Ruohola Risto MS Parma 1:04:30 4. 47:01 3. 480 Nappu Juha Turun NMKY 1:05:37 7. 50:40 4. 481 Piironen Timo MS Parma 1:42:10 9. 1:20:55 497 Ratia Juha Kemiön Kiilat ------ 8. 1:07:36 496 Lindblom Petteri Suomusjärven Sisu ------ 5. 48:18 493 Koponen Visa Perttelin Peikot ------ 2. 44:57 491 Arén Ove Pargas IF ------ 6. 49:26 489 Malmlund Heikki Koovee ------ 3. 45:54
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 3) 1. 515 Nurmi Veli-Pekka Angelniemen Ankkuri 40:07 1. 26:38 2. 512 Lehto Kari Turun Metsänkävijät 50:11 4. 37:00 3. 513 Teittinen Matti Hiisirasti 56:26 7. 39:18 4. 504 Honkasaari Jukka RastiPiikkiö 57:19 8. 40:34 5. 502 Uusikartano Simo Turun Metsänkävijät 1:00:15 10. 42:45 6. 506 Ritakallio Timo Lynx 1:02:05 11. 46:07 7. 514 Hietaoja Jarkko Helsingin Suunnistajat 1:04:13 12. 48:26 509 Mänty Markku Turun Metsänkävijät ------ Hyl. 500 Laine Kimmo Kymin Suunnistajat ------ Hyl. 505 Mänty Pekka Hirvensalon Heitto ------ Hyl. 523 Viinikainen Heikki Hirvensalon Heitto ------ 6. 38:35 521 Viili Osmo MS Parma ------ 9. 41:02 520 Huhtala Ismo Yläneen Kiri ------ 13. 54:15 518 Aakula Ilkka Paimion Rasti ------ 5. 37:51 516 Lammila Jyrki Laitilan Jyske ------ 2. 33:10 507 Viitasaari Sauli Kokkolan Suunnistajat ------ 3. 35:13
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 12, Keskeytti: 0, Hylätty: 2) 1. 533 Niemi Kari-Veli Lappeen Riento 40:43 1. 26:23 2. 529 Lehto Jarmo Vehkalahden Veikot 51:35 4. 36:49 3. 526 Leppälä Martti Hämeenlinnan Suunnistajat 52:25 3. 35:47 4. 532 Nyberg Henry OK Orient 54:16 5. 38:08 5. 528 Luukka Heikki Hirvensalon Heitto 1:09:56 9. 47:39 531 Arki Hannu Turun Metsänkävijät ------ Hyl. 527 Pulkkinen Erkki Rasti-Lukko ------ Hyl. 555 Saarimäki Ilkka Angelniemen Ankkuri ------ 2. 30:27 554 Pajunen Kari Navi ------ 10. 54:01 552 Kottonen Hannu Lynx ------ 6. 38:10 538 Nieminen Taisto Paimion Rasti ------ 8. 44:40 534 Nurisalo Seppo Kokkolan Suunnistajat ------ 7. 39:46
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 2) 1. 570 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät 37:50 1. 26:02 2. 557 Kerkola Pekka Tampereen Pyrintö 39:45 3. 28:03 3. 559 Tamminen Pentti Perttelin Peikot 50:22 6. 34:16 4. 562 Aarnio Seppo RastiPiikkiö 52:47 7. 37:00 5. 565 Mertsalmi Tapani Hirvensalon Heitto 54:21 8. 37:21 6. 563 Salmenoja Pertti Hirvensalon Heitto 1:01:54 13. 42:48 560 Välimäki Heimo Turun Visat ------ Hyl. 561 Vanne Pekka Hirvensalon Heitto ------ Hyl. 584 Ritanotko Markku Turun Metsänkävijät ------ 5. 32:34 583 Röytiö Lauri Paimion Rasti ------ 9. 38:04 582 Tervo Vesa Rajamäen Rykmentti ------ 2. 27:46 581 Varila Timo Turun Metsänkävijät ------ 14. 50:47 577 Virtanen Jari Paimion Rasti ------ 10. 39:02 573 Inki Pekka Turun Metsänkävijät ------ 4. 32:01 572 Alilonttinen Martti MS Parma ------ 11. 39:41 571 Vartiainen Aarne RAPSU ------ 12. 41:14
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 22, Keskeytti: 2, Hylätty: 2) 1. 601 Kyyrönen Heikki Kouvolan Suunnistajat 41:53 3. 28:06 2. 591 Tammisaari Pentti Hirvensalon Heitto 43:40 2. 26:40 3. 594 Rautarae Veikko Hirvensalon Heitto 45:04 4. 31:06 4. 602 Mäkinen Jaakko Angelniemen Ankkuri 46:45 5. 32:13 5. 590 Halkosaari Severi Nivalan Urheilijat 49:28 6. 34:54 6. 595 Peltola Tuomo MS Parma 54:32 14. 41:35 7. 597 Lainema Ilkka MS Parma 55:02 11. 39:55 8. 599 Eggli Roland Switzerland 1:01:48 17. 45:35 9. 588 Laakso Raimo Halikon Hakoniskat 1:02:02 16. 44:00 598 Varjonen Antero Rajamäen Rykmentti ------ Kesk. 619 Cederlöf Bror-Erik OK77 ------ 10. 37:55 618 Ketamo Juhani Suunta-Sepot ------ 9. 37:06 616 Hongisto Heimo Loimaan Jankko ------ 7. 35:07 614 Grönholm Hannu Paimion Rasti ------ 13. 41:13 613 Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät ------ 15. 42:24 612 Pajunen Heikki Paimion Rasti ------ 1. 26:19 611 Viljanen Keijo Loimaan Jankko ------ 12. 40:11 609 Yliuntinen Hannu Karjaan Ura ------ 8. 35:19 593 Kallio Erkki Loimaan Jankko ------ 18. 46:09 604 Havia Pertti Maarian Mahti ------ Kesk. 607 Engström Berndt Pargas IF ------ Hyl. 615 Junnola Mauri Jämsän Retki-Veikot ------ Hyl.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 620 Heerman Stig Rasti-Lukko 37:24 1. 23:39 2. 621 Grönroos Timo MS Parma 39:34 2. 25:27 3. 622 Nurmi Veijo Vakka-Rasti 53:19 4. 36:52 4. 623 Lampi Eero Päijät-Rasti 54:56 6. 38:05 628 Isotalo Matti Auran Vannas ------ 7. 50:57 627 Sonkki Juhani Paimion Rasti ------ 5. 37:32 626 Mattsson Per-Åke Kimito SF ------ 3. 32:10
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 633 Viiri Jyrki Hirvensalon Heitto 36:58 1. 21:13 2. 632 Lehkonen Reijo Maarian Mahti 44:32 3. 25:16 3. 630 Heikkilä Mikko Maarian Mahti 51:49 5. 28:09 642 Tuominen Niilo Rasti-Perniö ------ 2. 24:52 639 Siivonen Jukka Rastikarhut ------ 6. 28:58 637 Paananen Aapo Rasti-Perniö ------ 4. 27:07 636 Nordell Rolf Kimito SF ------ 7. 41:21 641 Tamminen Heikki Maarian Mahti ------ Hyl.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 644 Pyökäri Antero RastiPiikkiö 55:46 1. 41:14
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 214 Vesanto Anssi Espoon Suunta 47:24 1. 32:46 2. 203 Parkkinen Ville SK Pohjantähti 51:25 3. 36:21 3. 206 Vanhanen Konsta SK Pohjantähti 53:44 4. 38:41 4. 210 Senttula Tuukka Suunta Jyväskylä 59:13 6. 44:05 5. 215 Viitasaari Toni-Antti Kokkolan Suunnistajat 1:00:35 5. 43:50 6. 208 Seppänen Kari-Pekka Rastikarhut 1:03:10 7. 46:57 238 Räsänen Markus Kuopion Suunnistajat ------ 2. 34:48 237 Annila Henri Koovee ------ 8. 49:25
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 652 Linnaila Casper OK Orient 1:06:17 1. 53:37 2. 647 Mäkelä Antti Rastikarhut 1:18:05 2. 59:21 3. 646 Saetalu Andres Estonia 1:18:53 3. 1:04:48 650 Ruohola Aaro MS Parma ------ Hyl.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 657 Heikkilä Ollipekka Lynx 38:20 1. 28:32 2. 660 Hietaoja Atte Helsingin Suunnistajat 49:39 3. 36:27 3. 658 Mäkinen Tuukka Lauttakylän Luja 49:54 4. 38:35 4. 659 Arén Conny Pargas IF 52:15 5. 39:38 5. 655 Laaksonen Arttu Angelniemen Ankkuri 54:10 6. 42:25 668 Ruohola Akseli MS Parma ------ 2. 29:22 667 Malmlund Arttu Koovee ------ 8. 1:09:34 666 Valkila Saku Turun Suunnistajat ------ 7. 45:12
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 673 Ekström Rasmus MS Parma 30:05 1. 19:22 2. 669 Piironen Konsta MS Parma 32:55 2. 21:03 3. 678 Nurminen Eerik Kangasala SK 36:42 4. 25:24 4. 677 Kaihtela Juuso Rasti-Lukko 37:27 3. 25:12 5. 672 Konttila Eemi Koovee 40:12 5. 28:33 6. 676 Niemi Oskari Lappeen Riento 42:47 6. 29:30 7. 671 Hänninen Eetu RastiPiikkiö 46:39 7. 33:07 684 Reinivuo Aleksi Paimion Rasti ------ 9. 41:26 681 Arén Oscar Pargas IF ------ 8. 34:44
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 688 Kolkkala Vertti MS Parma 17:58 1. 12:36 2. 689 Hänninen Lauri RastiPiikkiö 20:52 2. 16:00 690 Huisko Esa MS Parma ------ 3. 23:34
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 697 Ekström Niklas MS Parma 18:59 1. 12:21 2. 693 Karttila Aleksi MS Parma 25:11 2. 16:04 3. 700 Sinervä Onni Turun Suunnistajat 27:31 4. 19:50 4. 704 Kinnala Kalle Turun Suunnistajat 27:58 3. 19:43 5. 699 Rousku Samuli MS Parma 30:23 5. 21:39 6. 692 Saastamoinen Atte Angelniemen Ankkuri 34:44 6. 23:58 7. 694 Konttila Akseli Koovee 40:21 7. 26:48 8. 702 Röntynen Leevi Turun Suunnistajat 42:32 9. 32:32 708 Fingerroos Casper Paimion Rasti ------ 8. 27:05
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 711 Konttila Milo Koovee 18:00 1. 12:25 2. 709 Sinervä Johannes Turun Suunnistajat 31:41 4. 26:21 716 Laavainen Aamos MS Parma ------ 2. 14:21 714 Huisko Antti MS Parma ------ 3. 17:18
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 719 Maasilta Aapo Rastivarsat 16:40 1. 10:04 720 Arén Cevin Pargas IF ------ 2. 14:53
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 44, Keskeytti: 3, Hylätty: 2) 1. 380 Dambe Inga Paimion Rasti 47:01 1. 35:04 2. 389 Paukkunen Sanna MS Parma 54:04 5. 40:52 3. 392 Miettinen Tiia MS Parma 54:50 7. 41:42 4. 397 Hietaoja Essi Helsingin Suunnistajat 55:44 6. 41:30 5. 402 Westerlund Ina OK77 56:16 10. 43:12 6. 387 Taini Mia Koovee 56:52 8. 42:55 7. 383 Saarimäki Milla Angelniemen Ankkuri 1:00:01 17. 46:19 8. 399 Dambe Signe Paimion Rasti 1:03:22 20. 48:30 9. 403 Uotila Erika Koovee 1:04:10 24. 50:53 10. 391 Rantala Maria Angelniemen Ankkuri 1:04:35 26. 51:16 11. 379 Lindholm Vivian OK77 1:09:11 30. 53:55 12. 382 Maisila Mirkka MS Parma 1:09:59 31. 55:06 13. 384 Salmenoja Sanna MS Parma 1:17:44 33. 1:01:54 14. 386 Rajaniemi Maija Rasti-Lukko 1:23:56 35. 1:05:43 15. 393 Kujala Terhi Pohjankyrön Rasti 1:31:48 37. 1:13:55 381 Saarimäki Heini Angelniemen Ankkuri ------ Kesk. 434 Leriche Clotilde Tampereen Pyrintö ------ 38. 1:20:46 433 Silvennoinen Emma Paimion Rasti ------ 13. 44:59 431 Kurppa Pinja Angelniemen Ankkuri ------ 29. 53:42 428 Tervo Johanna Rajamäen Rykmentti ------ 16. 46:06 427 Suntioinen Riina Paimion Rasti ------ 21. 50:07 426 Gustafsson Piia Rasti-Lukko ------ 36. 1:09:43 425 Hirvonen Eveliina Paimion Rasti ------ 14. 45:00 421 Lamminpää Hilla Paimion Rasti ------ 18. 47:28 420 Markula Maria Loimaan Jankko ------ 39. 1:39:28 419 Lindeqvist Katri Paimion Rasti ------ 4. 39:49 418 Temjakova Nina Paimion Rasti ------ 28. 53:07 417 Kujanpää Teija Lynx ------ 34. 1:02:04 416 Töyrylä Salla Vehkalahden Veikot ------ 27. 52:32 414 Gunell Yvonne Pargas IF ------ 2. 37:46 413 Åkerman Anu Helsingin Suunnistajat ------ 11. 43:33 412 Vinogradova Natalia Angelniemen Ankkuri ------ 15. 45:45 411 Sinkkonen Tuula Rasti 88 ------ 32. 56:57 410 Pietilä Johanna Paimion Rasti ------ 19. 48:11 409 Lammila Laura Paimion Rasti ------ 3. 38:47 408 Karhola Lotta Tampereen Pyrintö ------ 23. 50:51 406 Viberg Tuulia MS Parma ------ 12. 44:21 405 Boström Matleena Rajamäen Rykmentti ------ 22. 50:24 404 Tahvonen Satu Paimion Rasti ------ 9. 43:04 398 Kukkonen Joosefiina Angelniemen Ankkuri ------ 25. 51:01 415 Mjösund Katja MS Parma ------ Kesk. 435 Raitanen Hanna Rajamäen Rykmentti ------ Kesk. 423 Kyrölä Sonja Tampereen Pyrintö ------ Hyl. 422 Tervo Susanna MS Parma ------ Hyl.
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 725 Lassila Roosa RasTiimi 41:24 1. 26:13 2. 722 Hietaoja Nelli Helsingin Suunnistajat 48:46 2. 31:17
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 727 Kleemola Katri Perttelin Peikot 1:21:08 2. 59:40 728 Fingerroos Meri Paimion Rasti ------ 1. 46:33
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 732 Mattsson Ingela Pargas IF 43:46 1. 31:44 2. 733 Kolkkala Reeta MS Parma 44:55 3. 33:34 3. 734 Konttila Minna Koovee 1:01:44 5. 47:45 4. 731 Oja Iina Pihkaniskat 1:10:36 6. 55:05 737 Liljeström Petra Helsingin Suunnistajat ------ 4. 44:19 735 Nymalm Sanna Pargas IF ------ 2. 32:53
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 745 Pyökäri Susanna RastiPiikkiö ------ 3. 1:04:07 744 Sipponen Eija Paimion Rasti ------ 1. 41:56 743 Guseff Virpi Hirvensalon Heitto ------ 2. 56:14
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 748 Nurmi Anne Angelniemen Ankkuri 45:08 1. 32:38 2. 750 Ritakallio Maarit Lynx 48:15 2. 33:20 3. 746 Linko Rita Espoon Suunta 54:42 4. 41:03 4. 749 Heerman Maria Rasti-Lukko 1:02:18 3. 40:21 758 Henriksson Ann-Catherine Pargas IF ------ 5. 41:42 757 Turunen Päivi Rajamäen Rykmentti ------ 9. 1:01:30 756 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät ------ 6. 44:54 752 Miettinen Päivi Vakka-Rasti ------ 7. 48:52 751 Kivioja Pirjo Salon Vilpas ------ 8. 51:05
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 761 Hovirinta Marjo Turun Metsänkävijät 1:06:40 3. 49:47 767 Lehto Ulla Kymin Suunnistajat ------ 2. 48:19 764 Niemi Tuire Tampereen Pyrintö ------ 5. 51:16 763 Kerkola Maija Tampereen Pyrintö ------ 1. 43:02 762 Toivonen Airi Maarian Mahti ------ 4. 49:55
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 768 Salmenoja Hely Hirvensalon Heitto 40:35 1. 25:06 773 Rinne-Tamminen Pirkko Turun Visat ------ 4. 43:08 772 Peltola Liisa MS Parma ------ 3. 31:09 771 Suna Eija MS Parma ------ 2. 31:02 770 Tienari Pauliina Kyrös-Rasti ------ 5. 44:31
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 776 Eggli Margrit Switzerland 1:11:14 2. 50:19 2. 775 Ojamaa Marja-Liisa Salon Viesti 1:15:04 1. 37:45 778 Havia Tuula Maarian Mahti ------ 3. 52:43
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 779 Lainema Maija MS Parma 1:03:45 1. 41:13
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 11, Keskeytti: 2, Hylätty: 0) 1. 250 Savkina Ekaterina Russia 46:27 1. 32:29 2. 242 Saarinen Henna Koovee 50:56 2. 33:03 3. 246 Turunen Maaret Rajamäen Rykmentti 56:05 5. 36:46 4. 241 Yakimenko Anna Hiisirasti 59:32 7. 41:26 5. 245 Uusitalo Amanda Koovee 1:01:40 8. 44:44 6. 248 Laakkio Emma Angelniemen Ankkuri 1:05:25 9. 45:19 254 Forsell Susanna OK Raseborg ------ Kesk. 247 Lukashova Victoria Hiisirasti ------ Kesk. 278 Hyvärinen Emilia Rastivarsat ------ 6. 38:25 277 Sievi-Korte Sarianna Hiisirasti ------ 4. 36:29 256 Korobeynik Daria Hiisirasti ------ 3. 33:58
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 786 Malmlund Milla Koovee ------ 1. 1:11:47
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 789 Heikkilä Tuuli Lynx 34:50 1. 23:26 2. 788 Aaltonen Anniina MS Parma 41:32 2. 28:35 3. 793 Karlsson Pernilla Pargas IF 1:01:12 3. 46:03
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 798 Rantala Jasmiina Rasti-Lukko 30:54 1. 18:32 2. 800 Roos Renja Angelniemen Ankkuri 34:50 3. 19:24 3. 803 Saarinen Anu Rasti 88 35:37 4. 19:52 4. 801 Uusi-Pietilä Säde Rasti-Lukko 40:29 5. 26:18 5. 802 Laukkanen Laura MS Parma 1:12:22 6. 55:31 805 Hyvärinen Ella Rastivarsat ------ 2. 18:50
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 807 Tuomisto Saara MS Parma 31:01 1. 23:41 809 Malmlund Reeta Koovee ------ 2. 29:39
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 815 Nurminen Kaarina Kangasala SK 26:44 1. 18:53 2. 813 Aho Anni Turun Suunnistajat 43:06 2. 33:06 3. 810 Viili Anni-Martta MS Parma 52:50 3. 39:56
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 822 Ekström Lotte-Line MS Parma 16:02 1. 11:41 2. 820 Syväluoma Aino Turun Suunnistajat 20:01 2. 14:08 3. 819 Tuomisto Kerttu MS Parma 20:44 3. 14:52 4. 821 Loukkalahti Saima Hiidenkiertäjät 21:03 4. 15:21
H21A H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H20 H18 H16 H14 H12TR H12 H10RR H10 D21A D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D20 D18 D16 D14 D12TR D12 D10RR D10
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 828 Ruohola Ilona MS Parma 18:31 1. 10:48 2. 827 Heikkilä Suvi Lynx 19:05 2. 12:00